Z satysfakcją informujemy, że nowym sojusznikiem 2Kariery została Grupa WB, podmiot od lat współpracujący z wojskiem, zatrudniający byłych żołnierzy i funkcjonariuszy innych formacji mundurowych.

„Rozumiemy i popieramy misję oraz wizję przyświecającą 2Karierze. Wyrażamy chęć podjęcia wspólnych działań w obszarze kluczowych założeń statutowych fundacji. Grupie WB także zależy na integracji oraz aktywizacji zawodowej środowisk byłych żołnierzy i funkcjonariuszy poprzez wymianę doświadczeń oraz dalszy rozwój zawodowy”, powiedział wiceprezes Grupy WB Adam Bartoszewicz.

Skupiająca prywatne firmy Grupa WB zamierza przesyłać informacje o prowadzonych w tych spółkach rekrutacjach do publikacji w serwisie 2kariera.pl i naszych mediach społecznościowych. „Mamy nadzieję, iż zawiązana współpraca zaowocuje dla osób wcześniej służących w wojsku i innych formacjach możliwością wykorzystywania ich unikalnych umiejętności u nowych pracodawców”, stwierdził wiceprezes Adam Bartosiewicz.

„Cieszymy się, że grono naszych sojuszników rośnie i że dołączyła do nas Grupa WB. Liczymy na to, że wspólnymi staraniami pomożemy koleżankom i kolegom łatwiej odnajdywać się na cywilnym rynku pracy i że skorzystają na tym także przedsiębiorstwa z Grupy WB”, stwierdził prezes Fundacji 2Kariera kmdr rez. Łukasz Boguszewski.