Od 29 lat Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.  jest jednym z czołowych producentów pojazdów pożarniczych w Polsce. Rocznie produkujemy ponad 150 pojazdów, z czego ponad 30% trafia do odbiorców zagranicznych. W tym roku zaczęliśmy kolejny etap powiększania grona odbiorców. W związku z tym poszukujemy pracownika na stanowisko: serwisanta samochodów specjalnych.

Opis stanowiska:  osoba zatrudniona na stanowisku serwisanta współpracuje z zespołami tj. elektrycy, pompiarze, mechanicy w celu zdobycia doświadczenia i poznania stosowanych rozwiązań technicznych na każdym etapie produkcji; wykonuje przeglądy oraz naprawy na terenie całego kraju jak i za granicą, przekazuje informacje zwrotne z napraw w celu usprawnienia produktu.

Do głównych zadań serwisanta należeć będą:

  • Naprawa lub przegląd urządzeń u klienta w całej Polsce i czasami za granicą
  • Wyjazdy serwisowe, których celem są modernizacje, naprawy i wymiany podzespołów
  • Montaż urządzeń produkowanych przez firmę w jej siedzibie
  • Praca na różnych stanowiskach montażowych i produkcyjnych w firmie
  • Aktywna współpraca z działem konstrukcyjnym w celu ulepszania nowych maszyn
  • Utrzymanie w należytym porządku powierzonych narzędzi oraz pojazdu
  • Raportowanie z wykonywanej pracy

Będziemy od Ciebie oczekiwać:

  • Znajomości podstaw automatyki, pneumatyki oraz hydrauliki,
  • Znajomości pracy silników i pomp,
  • Prawa jazdy kat B,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności rozmowy z klientami podczas wizyt serwisowych,
  • Wykształcenia technicznego,
  • Dyspozycyjności,
  • Niekaralności,
  • Operatywności i skuteczności w działaniu,
  • Dużego zaangażowania, wysokiej kreatywności oraz motywacji w osiąganiu celów.

Chcemy Ci zaoferować:

  • Ciekawą, niemonotonną pracę w rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, (umowa o pracę),
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Pracę na pełen etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na podany adres e-mail: kadry@psszczesniak.pl . W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska

W liście motywacyjnym należy zawrzeć poniższą klauzulę wyrażenia zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o., ul. Bestwińska 105 A, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 547 209 98 01, NIP: 5472099801zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana”.