OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 142/20

Agencja Mienia Wojskowego

ogłasza nabór na stanowisko

Starszy Specjalista

w Departamencie Teleinformatyki

Dział ds. Utrzymania i Rozwoju Aplikacji

miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • udział w projektach rozwoju systemów (analiza i projektowanie rozwiązań, aplikacji, przygotowywanie dokumentacji technicznej i opisu przedmiotu zamówienia, instrukcji),
  • projektowanie i tworzenie struktur baz danych, optymalizacja istniejących zapytań SQL,
  • rozwijanie istniejących oraz opracowywanie nowych funkcjonalności w zintegrowanym systemie informatycznym w oparciu o procesy biznesowe,
  • współpraca z pracownikami innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu (uszczegóławianie i opracowywanie specyfikacji wymagań, diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów związanych z działaniem i utrzymaniem systemu, baz danych),
  • prace utrzymaniowe i administracyjne wybranych systemów oraz wsparcie użytkowników na poziomie drugiej linii,
  • przeprowadzanie wdrożeń i odbiorów systemów informatycznych,
  • udział w pracach rozwojowych i wdrożeniowych systemów własnych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2-letnie w rozwijaniu i utrzymaniu systemów klasy ERP,
  • doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i odbiorach systemów informatycznych,
  • praktyczna znajomość języka SQL, Python (przetwarzanie danych, mikroserwisy), znajomość narzędzi / technologii: Excel, VBA, Crystal Reports, HTML/CSS, Pandas, NumPy, flask lub Django,
  • znajomość ustawy o Agencji Mienia Wojskowego,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozumienie wymagań biznesowych, tworzenie dokumentacji,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, samodzielność i komunikatywność.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym,
  • doświadczenie w programowaniu z użyciem PHP z frameworkami (np.: Laravel),
  • doświadczenie w administracji systemami AIX/Unix będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej, oraz frameworkach openCV, PIL (Python),
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z hurtownią danych, prowadzeniem projektów, zagadnień z obszarów: ITIL, ISO 27001, ochrony danych osobowych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz staż pracy,
  • oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór w załączeniu),
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór w załączeniu).

Termin składania ofert: 14 grudnia 2020 r.

Miejsce składania dokumentów:

ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 142/20”

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.